Obvestilo o objavi potreb po delavcih

Planinsko društvo Nova Gorica razpisuje potrebe po oskrbniškem osebju za planinske postojanke v Lepeni, na Krnu in Krnskih jezerih. Za oskrbnike in kuharje se razpisuje delo za celo sezono, za ostalo osebje pa za najmanj en mesec. Planinska sezona traja predvidoma od 1. junija do 30. septembra. Z izbranim osebjem bodo sklenjene podjemne pogodbe.

Za Dom Klementa Juga v Lepeni se zbirajo tudi prijave za oddajo planinske postojanke v najem za eno ali več let.

Pogoji:
- planinska postojanka mora biti odprta najmanj v času planinske sezone (od 1.6. do 30.9.);
- poslovanje v skladu s Pravilnikom o upravljanju, poslovanju in opremi planinskih koč;
- zaželena je družinska ekipa osebja;
- najemnina in drugi pogoji po dogovoru;
- tekoče vzdrževanje in stroški bremenijo najemnika.

Dodatne informacije na Planinskem društvu (telefonska številka 05 3023030).

Pisne ponudbe pošljite na naslov: Planinska društvo Nova Gorica, Bazoviška 4, 5000 Nova Gorica.

Planinsko društvo bo resne ponudnike povabilo na razgovor v roku cca 14 dni od prejema ponudbe. Razpis velja do 30.03.2010 oz. do sklenitve pogodbe o najemu.

18 Marec, 2024 - 19:08