Splošno

Obvestilo o preklicu sklica 71. občnega zbora Planinskega društva Nova Gorica

Predsednik društva je v skladu s 35. členom Pravil planinskega društva Nova Gorica (v nadaljevanju Pravila) sklical korespondenčni občni zbor društva. Zaradi utemeljenega ugovora članov društva v zvezi z izvedbo občnega zbora na korespondenčni seji, ki jo sicer Pravila v 4. odstavku 34. člena dopuščajo, niso pa v pravilih natančno opredeljena izvedba in način odločanja na korespondenčnem občnem zboru društva, v skladu z 114. členom Zakona o interventnih ukrepih za omilitev posledic drugega vala epidemije Covid-19 ( ZIUOPDVE) je upravni odbor društva na 16. korespondenčni seji dne 9. 12. 2020 sprejel naslednji sklep:

Korespondenčni občni zbor Planinskega društva Nova Gorica sklican za trajanje od ponedeljka, 14. decembra 2020, od 8. ure do petka, 18. decembra 2020, do 18. ure se prekliče.

Občni zbor se bo sklical takoj, ko bodo izpolnjeni dejanski in formalni pogoji za njegov sklic.

Predsednica društva

Franka Zega l.r.