Splošno

Planinski koledar 2014 že na voljo na sedežu društva

Sporočamo, da planinski koledar za leto 2014, ki so ga na PZS poimenovali PLANINSKA DOŽIVETJA, že lahko kupite na sedežu društva v času uradnih ur torek in četrtek od 15. ure do 18. ure. Cena koledarja znaša 3,90€. V njem so objavljene najlepše fotografije, izbrane na razpisu Planinske zveze Slovenije. Motivi na koledarju predstavljajo del gorske narave v različnih letnih časih, ki vas bodo spremljali skozi leto 2014. Koledarski del je opremljen trimesečno z luninimi menami. 13-listni koledar je tiskan na kvalitetnem papirju in vezan s srebrno spiralo. Format koledarja je 33 cm x 48 cm. Izgled koledarja si lahko pogledate na strani PZS.

Koledar je lahko tudi lepo darilo. Vabljeni k nakupu.

16 April, 2024 - 12:00
15 April, 2024 - 08:58