Splošno

Podaljšanj razpis za osebje za naše postojanke - kuhar m/ž

K sodelovanju vabimo kuharje m/Ž za oskrbo naših planinskih postojank v sezoni 2015:

poletna sezona predvidoma od junija do 30. septembra

Planinski dom pri Krnskih jezerih

1 kuhar-m/ž

Dom dr. Klementa Juga v Lepeni

1 kuhar-m/ž

Od kandidatov pričakujemo:

- izkušnje pri delu in oskrbi planinske koče ali izkušnje v gostinstvu

- prilagodljivost, osebna urejenost in sposobnost dela v skupini

- prijazen odnos do obiskovalcev

- poznavanje pravilnika o higieni živil HACCP

- sposobnost ustreznega upravljanja z zalogami, denarnimi sredstvi in poznavanje dela z blagajno (kjer je to del nalog)

-  sodelovanje z vodstvom društva

Pisne prijave z osebnimi podatki, opisom dosedanjih delovnih izkušenj in navedbo za katero postojanko se prijavljate pošljite na naslov: Planinsko društvo Nova Gorica, Bazoviška 4 5000 Nova Gorica ali preko e-pošte: planinskod.novagorica@siol.net cc markobelingar3000@gmail.com do 21. marca. Več informacij na tel. 05 30 23 030 (v času uradnih ur – torek in četrtek od 15h do 18h) ali po e-pošti.