Pohod na Jalovnik in Kobiljo glavo

Skupina članov PD Nova Gorica in pa nekateri člani zunanjih društev (ki smo bili v mesecu juniju skupaj v Črni Gori) smo se odpravili na pohod na Jalovnik in Kobiljo glavo v zahodnem delu Julijskih Alp. Organizacijo in vodenje so prevzeli Darko Šfiligoj, Darko Božič in Simon Gorjup.
Pohod smo začeli na železniški postaji v Podmelcu in nadaljevali proti vrhu Jalovnika – 1452 m. Od tu še do Kobilje glave – 1475 m ter povratek nazaj proti Jalovniku in spust po drugi poti mimo vasi Sela nad Podmelcem proti Kneži.
Tu nas je pri g. Stojanu čakalo kosilo, ogledali smo si še slike in posnetke iz našega druženja po Črni gori. Srečanje je bilo res prijetno, v čudovitem dnevu in pa seveda v prekrasni družbi. Naekaj fotografij pa tukaj.

Zapisal: Miran Marc

Objavila: Tina Mavrič