Pohod spomina Krnska jezera - odpovedan prevoz

sobota, 9 November, 2019
Lokacija:
Krnska jezera

SPOROČAMO, DA JE AVTOBUSNI PREVOZ IN ORG. VODEN POHOD ODPOVEDAN ZARADI NIZKE UDELEŽBE IN SLABEGA VREMENA. PRIREDITEV BO V VSAKEM VREMENU.

Planinsko društvo Nova Gorica se bo v soboto, 9. novembra 2019 udeležilo 20. SPOMINSKEGA POHODA na Krnska jezera v počastitev padlih in umrlih vojakov v 1.svetovni vojni.

Proslava s kulturnim programom bo ob 13. uri na obali Krnskega jezera. Slavnostni govornik bo predsednik države g. Borut Pahor.

Prijave, z vplačilom akontacije 10 €,  zbirajo na sedežu društva do četrtka, 7. 11. , ko bo sestanek ob 18. uri.

Odhod: sobota, 9. november z avtobusom iz avtobusne postaje v Novi Gorici ob 7.uri .

Povratek v Novo Gorico okrog 20. ure.

Potrebna je dobra planinska obutev,  primerna vremenskim razmeram, priporočljive gamaše, topla oblačila, kapa, rokavice in nekaj za rezervo. Palice so dober pripomoček, še posebej ob povratku. OBVEZNA JE ČELNA SVETILKA. Udeležence bosta spremljala Toni Gleščič in Lidija Vončina.