Iz izletov vodniško-izletniškega odseka

Pohoda na Krnska jezera - 28.6.2009

[img_assist|nid=6933|title=Fotogalerija|desc=|link=url,image/tid/488|align=left|width=100|height=75]Pohoda na Krnska jezera, ki je bil v okviru praznovanja 60. letnice društva organiziran v nedeljo, 28.junija, se je žal udeležila le manjša skupina planincev. V pozdravnih besedah je predsednica opozorila , da društvo letos proslavlja še eno obletnico, in sicer bo 8. julija minilo 25 let odkar je bila koča pri Krnskih jezerih predana svojemu namenu. Ob tej priliki se je zahvalila vssem, ki so kakorkoli pomagali pri njeni izgradnji in dograjevanju, zlasti pa g. Cvetu Hvala in tudi izvajalcu g. Toniju Zuchiattiju, ki sta bila tudi prisotna.

Po prihodu v dolino, je v Lepeni ob 17. uri nastopil, kot napovedano, Mešani pevski zbor LIPA iz Šempasa. Zelo sproščen nastop je vplival tudi na poslušavce, prisotni so bili tudi vaščani iz Lepene,ki so navdušeno zaploskali vsaki pesmi.Marsikdo je bil mnenja, da bi se na tak ali podoben način morala zaključiti še katera planinska akcija.

Slavka Murovec

16 April, 2024 - 12:00