Poletje preživite z nami na daljšem potovanju...

Zimski meseci so kot nalašč za planiranje novih potovanj, krajših in tudi daljših "pobegov" v gore, tako domače kot tuje. Če bi radi nekaj dni v poletju preživeli v dobri družbi, spoznavali nova gorstva in nove kraje, nabirali nove planinske izkušnje in spomine, dovolite, da vas povabimo v našo družbo. Vodniki vodniško izletniškega odseka društva so skupaj z agencijami za vas pripravili dve večdnevni planinsko obarvani potovanji.

Konec junija in začetek julija (25. 6. – 3. 7. 2022) vas vabimo v čarobne gore Švice in Lihtenštajna. Več o programi si lahko preberete tukaj.

PRIJAVE: na sedežu planinskega društva, do vključno torka 12. aprila, ko bo ob 18. uri informacijski sestanek z udeleženci, ter vplačilom  akontacije 100 €.

V juliju in sicer od 23. 7. do 27. 7. 2022 pa ste lepo vabljeni z nami na raziskovanje Slovaških Tatr. Več o programu si lahko preberete tukaj.

Prijave zbiramo do 1. aprila 2022 (oziroma čim preje zaradi rezervacije prenočišč). Obvezno plačilo ob prijavi akontacija 100 €  na TRR agencije in prijava na društvo (planinskod.novagorica@siol.net ali na tel. 05 30 23 030 v času uradnih ur torek in četrtek od 15h-18h), kamor pošljete potrdilo o plačani akontaciji.

Ostali program enodnevnih in večdnevnih izletov in pohodov si lahko ogledate v naši brošurici Kdaj kam 2022.

Lepo vabljeni v našo družbo!