Utrinki iz izletov in taborov mladinskega odseka

POT Kekec 2009

V soboto 25.04.2009 je potekala še zadnja regijska tekma v orientaciji v sezoni 08/09. Organizacijo je prevzel mladinski odsek našega društva s pomočjo pripravnika iz Ajdovščine. Tekmovanje je potekalo na širšem območju Kekca in se ga je udeležilo 9 ekip, od tega so bile 4 ekipe (2B in 2C) "po pravilih" ostale 3 ekipe so bile iz šole Dobravlje, ki ponavadi tekmujejo v orientacijskih tekih, 2 ekipi pa z enim članom. Vreme nam je bilo naklonjeno, udeleženci, ki so prišli iz PD Ajdovščina, PD Vipava, iz OŠ Dobravlje in iz našega odseka, so se natekli in nahodili,... Čeprav bi se lahko tekmovanj v orientaciji udeležilo več nadobudnežev, je bil vsaj namen druženja uresničen. To je bila zadnja tekma pred državnim SPOT-om, na katerega so se tako uvrstili v B in C kategoriji PD Ajdovščina in PD Nova Gorica v D kategoriji pa PD Vipava. Upajmo, da bo naslednje leto orientaciji veliko bolj naklonjeno tako z vremenom predvsem pa s številom udeležnecev in organizatorjev tega tekmovanja. Klikni na Fotografije POT KEKEC 2009.

16 April, 2024 - 12:00
15 April, 2024 - 08:58