Splošno

Predavanja, ki jih pripravljamo za vas

Če ne veste kako bi si krajšali dolge jesensko zimske večere, vas vabimo, da se nam enkrat mesečno pridružite na predavanjih, ki smo jih pripravili za vas. Popotnica in popotniki bodo poskrbeli, da bomo v dobri urici z njihovim doživetim pripovedovanjem obogatenim s slikovnim materialom tudi sami odpotovali tja daleč... kam si preberite spodaj. Podrobnejše informacije bodo objavljene pravočasno na spletni strani in v ostalih medijih.

• V torek, 19. 11. 2013 ob 18. uri vas vabimo na 1. predavanje, ki bo potekalo v prostorih Goriške knjižnice Franceta Bevka v Novi Gorici. S kolesom po skritih kotičkih Kube nas bo "popeljal" Karel Bizjak. S kolesom je potoval po večinoma turistično manj obiskanih krajih.

• V torek, 3. 12. 2013 ob 18. uri nas bo ponovno obiskala Petra Draškovič in nam predstavila lepote Kanadskega Skalnega gorovja. Predavanje bo potekalo v gledališki dvorani nove športne telovadnice na Rejčevi ulici 1 b v Novi Gorici. Več o predavanju tukaj.

• V torek, 14. 01. 2014 nam bo član iz sosednjega društva Joško Kodermac predstavil Camino de Santiago de Compostela.

• V torek, 11. 02. 2014 nas bo naš član Jordan Boltar predstavil svoj vzpon na Meru Peak.

Lepo vabljeni!