Mladinski odsek je se v soboto 11.4. podal na gorenjski Galetovec.
Splošno
Predstavitev Vodnika "GO 3D" v Novi Gorici
Slovesnko planinsko društvo Gorica (SPD) vabi na PREDSTAVITEV VODNIKA "GO 3D" v četrtek, 9. januarja ob 18. uri v prostorih Goriške knjižnice v Novi Gorici.
Pri Slovenskem planinskem društvu Gorica (SPDG) smo leta 2012, ob stoletnici društvene ustanovitve, poskrbeli za izdajo publikacije oziroma za dvojezični vodnik "GO 3D Goriška: peš, s kolesom in s kajakom Il Goriziano: a piedi, in bicicletta e in kayak". Ker je brezmejni vodnik, namenjen pohodnikom, kolesarjem in kajakašem, danes še vedno zelo aktualen ter ker imajo v društvu še nekaj izvodov, v katerih je opisanih trinajst različnih poti tako na eni kot na drugi strani meje, smo se odločili, da vodnik spet predstavimo ob priložnosti Evropske prestolnice kulture. Prihodnja predstavitev bo tako potekala v ČETRTEK, 9. JANUARJA, ob 18. uri v prostorih Bevkove knjižnice v Novi Gorici. S tedanjim predsednikom SPDG in urednikom vodnika Markom Lutmanom tremi izmed avtorjev Dinom Paulinom, Robertom Makucem in Robertom Tabajem se bo pogovarjal novinar Primorskega dnevnika Albert Voncina.
Toplo vabljeni vsi, po predstavitvi pa bodo seveda na voljo vodniki!
Dodajte svoj komentar
Novice
Pohoda na Kum smo se letoma nazaj občasno udeležili na tradicionalnem zimskem, januarskem.
Turno smuko predvideno za 4.4.2026 bomo prestavili na naslednjo soboto 11.4.2026. Cilj...
Mladinski odsek Planinskega društva Nova Gorica je v nedeljo, 22. 3.
Za komentiranje morate biti prijavljeni. Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike PDNG.Prosimo, da se pri komentiranju držite teme, ne uporabljate sovražnega govora in upoštevate pravila.
Še nimate uporabniškega računa? Registrirajte se!