Splošno

Proslava ob 40-letnici Planinskega doma pri Krnskih jezerih in 75-letnici Planinskega društva Nova Gorica

Prisrčno vabljeni na proslavo ob 40-letnici otvoritve Planinskega doma pri Krnskih jezerih in 75-letnici ustanovitve Planinskega društva Nova Gorica.

Proslava s kulturnim programom, pod vodstvom Radoša Bolčine, bo v nedeljo, 8.9. 2024 ob 12. uri pri domu pri Krnskih jezerih.

Po proslavi bo sledilo planinsko druženje z glasbeno spremljavo.

Iz Nove Gorice bo ob 6. uri organiziran brezplačni avtobusni prevoz izpred zavarovalnice Triglav.

Zaradi zasedbe mest zbira društvo informativne prijave na sedežu društva do vključno četrtka, 5. septembra 2024. Prijavijose lahko tudi člani iz sosednjih društev in vstopajo po dolini Soče do Lepene.

Prireditev bo ob vsakem vremenu.

Vljudno vabljeni!