Društvo

Razpis prostih delovnih mest za poletno delo v Planinskem domu pri Krnskih jezerih, Domu dr. Klementa Juga v Lepeni in Gomiščkovem zavetišču na Krnu

Iščemo zanesljive, odgovorne, prijazne in dinamične osebe, ki so pripravljene na delo v planinskem okolju. Delo se bo izvajalo v vseh naših "krnskih" kočah.

Razpisanih je več naslednjih delovnih mest:

• oskrbnik,
  • kuhar,
  • pomočnik pri delu v koče.

Planinski dom pri Krnskih jezerih in Dom dr. Klementa Juga v Lepeni sta na voljo tudi za najem. Več informacij glede pogojev najema dobite pri PD Nova Gorica.

Od kandidatov pričakujemo:

• izkušnje pri delu in oskrbi planinske koče ali izkušnje v gostinstvu
  • prilagodljivost, poštenost, osebna urejenost in sposobnost dela v skupini
  • prijazen odnos do obiskovalcev
  • poznavanje pravilnika o higieni živil HACCP
  • znanje vsaj enega tujega jezika (pogovorno)
  • sposobnost ustreznega upravljanja z zalogami, denarnimi sredstvi in poznavanje dela z blagajno
  • vodenje ustreznih evidenc
  • kuharsko znanje, delovne izkušnje v kuhinji
  • poznavanje okoliških poti in gora
  • sodelovanje z vodstvom društva

Vloge s potrebnimi osebnimi podatki, opisom delovnih izkušenj in navedbo planinske postojanke, dela in njegovega trajanja pošljite na naslov Planinsko društvo Nova Gorica, Bazoviška 4, 5000 Nova Gorica ali na elektronski naslov planinskod.novagorica@siol.net.

Dodatne informacije
 na telefonski številki (05) 302 30 30 v času uradnih ur (ob torkih in četrtkih med 15. in 18. uro) ali na elektronskem naslovu  planinskod.novagorica@siol.net.

Opomba: v besedilu se uporablja moška slovnična oblika. Vsa delovna mesta so razpisana enakovredno za moške in ženske.

18 Marec, 2024 - 19:08
12 Marec, 2024 - 16:31