Splošno

za oddajo v najem Dom dr. Klementa Juga v Lepeni

za eno ali več let.

Pogoji:

-   poslovanje v skladu s Pravilnikom o upravljanju, poslovanju in opremi planinskih koč;

-    najemnik mora izpolnjevati pogoje za opravljanje gostinske dejavnosti (s.p. ali d.o.o.);

-     dobro izdelan program opravljanja dejavnosti najema;

- planinska postojanka mora biti odprta najmanj v času planinske sezone (od 1. 6. do 30. 9.);

- zaželena je družinska ekipa osebja;

- tekoče vzdrževanje in stroški bremenijo najemnika;

-     najemnina in drugi pogoji po dogovoru.

Morebitne dodatne informacije na planinskem društvu telefon številka 05 30 23 030 v času uradnih ur torek in četrtek 15. do 18. ure.

Pisne ponudbe s kratko predstavitvijo programa opravljanja dejavnosti najema in izkušnjami pošljite na naslov: Planinska društvo Nova Gorica, Bazoviška 4, 5000 Nova Gorica ali na e-pošto: planinskod.novagorica@siol.net do 28. 02. 2014.

16 April, 2024 - 12:00
15 April, 2024 - 08:58