Društvo

RAZPIS za prosta delavna mesta v kočah in oddajo postojank v najem

Planinsko društvo Nova Gorica razpisuje prosta delovna mesta za oskrbnike, kuharje in pomočnike za planinske postojanke Planinski dom pri Krnskih jezerih, Dom dr. Klementa Juga v Lepeni in Gomiščkovo zavetišče na Krnu. Delo poteka od začetka meseca junija do konec meseca septembra.  Za Dom dr. Klementa Juga v Lepeni in Planinski dom pri Krnskih jezerih zbira prijave tudi za oddajo obeh postojank  v najem. Prijave pošljite na naslov Planinskega društva Nova Gorica, Bazoviška 4, 5000 NOVA GORICA ali na e-naslov planinskod.novagorica@siol.net.

16 April, 2024 - 12:00
15 April, 2024 - 08:58