Mladinski planinski tabori 2006

Tabor "Kraljestvo zlatoroga"- od 17.7. do 23.7.2006

Vabimo vse srednješolce in študente, ki ste dopolnili 16 let in imate vsaj nekaj izkušenj s hojo po hribih, oziroma ste aktivni športniki, da se nam pridružite na 7 dnevnem pohodu v območju Triglavskega pogorja.

Program je zasnovan v smislu pohodnega tabora. Za vsak dan je načrtovana ena tura ter spanje v različnih planinskih kočah. Zadnji dan pa bomo preživeli v Bohinju v adrenalinskem parku in se pošteno odpočili ob jezeru.

Prispevek za tabor je 24.900 SIT, plačljiv v dveh obrokih. Prvi znaša 15.000 SIT. Izpolnjene prijavnice z vplačilom prvega obroka sprejemamo na sedežu PD Nova Gorica in na Klubu Goriških Študentov do 27.6.2006! Drugi obrok se plača prvi dan tabora.

Vsi udeleženci morate imeti obvezno poravnano članarino PZS za leto 2006.

Vsi udeleženci, ki se prijavite na Klubu goriških študentov, morate biti člani KGŠ.

18 Marec, 2024 - 19:08