Splošno

Tončkov dan na Goričkem 3. 7. 2021

V soboto, 3. 7. 2021 smo se člani markacijskega odseka odpravili na Tončkov dan, ki je potekal na Goričkem. Zbor je bil v Šempasu ob 5.00. Na Goričko smo šli: Franko, Toni, Albert, Vasja in Marjan. Z društvenim kobijem nas je peljal Albert.

Zbrali smo se na prostem pri gostilni blizu Rogatca. Med zbiranjem smo se srečevali z znanci in še nepoznanimi markacisti. Po uvodnih nagovorih smo se razdelili po skupinah in prevzeli malice. Vsako skupino so odpeljali na izhodišče delovanja. Čistili in markirali smo poti v območju PD Rogatec. Poti želijo urediti zaradi nameravanega priključka na Slovensko planinsko pot (1). Po delu smo pojedli golaž in si potešili žejo ob klepetu.

A ja, na povratku obvezno na Trojane …

Popisal: Marjan V.

Nekaj fotografij pa tukaj.

18 Marec, 2024 - 19:08