Planinske skupine

Tradicionalni pohod po Vitovski krožni poti uspel

Društvena planinska skupina Šempas je v nedeljo, 9. novembra 2014 organizirala že 16. tradicionalni pohod po Vitovski krožni poti s pričetkom ob 9. uri v vasi Vitovlje. Kljub slabi vremenski napovedi, je vreme zdržalo, da so se pohodniki lahko podali na krožno pot nad Vitovljami.

Približno 100 pogumnih planincev je uspešno zaključilo pohod in se poveselilo in pogostilo na družabnem srečanju, ki je sledilo na prireditvenem prostoru v Vitovljah. Tudi letos so planincem podelili nekaj manjših nagrad. Članice in člani planinske skupine pa so poskrbeli za okrepčila na poti in seveda na pogostitev po pohodu. Nekaj utrinkov iz pohoda si lahko ogledate tukaj.

Zapisala in objavila: Tina Mavrič