TURNO KOLESARSKA TURA - 14. ETAPA STKP KOKOŠ - TRSTELJ

PLANINSKO DRUŠTVO NOVA GORICA JUNIJ 2019 MTB KOLESARJENJE SOBOTA, 1. JUNIJ 2019 Planinsko društvo Nova Gorica vabi v soboto, 1. junija na turno kolesarjenje na Kokoš. Start iz parkirišča na Kokoši, kjer je start 14. etape Slovenske turno kolesarske poti. Nadaljevanje po 14. etapi značilne kraške pokrajine, skozi Pliskovico, Kregolišče, Škofi, Nadrožica, Volčji Grad, Komen in pred vzponom na Trstelj še Temnica. Tura se zaključi na Trstelju. Možnost tople malice. Povratek na zborno mesto, sledi spust s Trstelja v Dornberk. Prijave in informacije pri vodniku na elektronski naslov tominec.uros@gmail.com telefon 040 217 630. Tura tehnično ni zahtevna.