Vikenda varnega gorništva v zimskih razmerah Krnska jezera 2023 uspel

Vodniški in alpinistični odsek društva sta pretekli konec tedna pri Krnskih jezerih organizirala "vikend varnega gorništva v zimskih razmerah", vodstvo društva pa je poskrbelo, za logistično podporo. Zbrala se nas je lepa skupina z zelo različnimi izkušnjami.  Vremenske razmere so nam omogočile, da smo se srečali s pravo zimo in skusili vse vrste snega. Na terenu smo izvedli vrsto delavnic, v koči smo predavali, se pogovarjali, družili in uspeli izvesti tudi dve turi v okolici. Razšli smo se z objemi, nasmejani in  obljubami - ob letu osorej.

Nekaj fotografij pa si lahko ogledate tukaj.

Zapisal: Igor Kleč

Fotografije: Nadja Kofol in Sara Kodermac