Mladinski odsek

49. mladinski planinski tabor

v ROBANOV KOT

od 6. 7. do 13. 7. 2024

• Komu je tabor namenjen?
Osnovnošolcem od končanega 2. do 9. razreda, ki si želijo preživeti nekaj nepozabnih počitniških dni v osrčju gora.

• Kdaj?

Od 6. 7. do 13. 7. 2024 (sobota- sobota)

• Kje?
taborni prostor pri turistični kmetiji Pečovnik-Ošep

• Kaj in kako?
Spali bomov šotorih. V času tabora se bomo povzpeli na okoliške hribe (pohodi bodo prilagojeni starosti in psihofizični pripravljenosti udeležencev), se pomerili v športnih in družabnih igrah, ustvarjali, peli ob tabornem ognju ter marsikaj drugega.

• Prispevek?
Znaša 200 €. Če se tabora udeležita otroka iste družine, prispevek za drugega otroka znaša 180 €. Plačilo je možno v več obrokih (zavedamo se, da je lahko za nekatere znesek ovira -  kontaktirajte nas ter skupaj bomo našli rešitev, da se bo vaš otrok tabora lahko udeležil). Prijava je sprejeta z vplačilom prvega obroka, ki znaša 70 € na otroka. Zadnji obrok mora biti poravnan do 2. 7. 2024. Po zapolnitvi mest prijava ni več mogoča.
V prispevek so vključeni stroški tabornega prostora, prehrana v času tabora, prevoz na tabor, organizacijski stroški in ostali stroški programa. Udeleženec/ka mora imeti poravnano članarino PD (9 €) za leto 2024.

•Prijave?
Izpolnjene prijavnice sprejemamo samo na sedežu društva  do 18. 6. 2024 ob torkih in četrtkih v času uradnih ur med 15. in 18. uro oziroma do zapolnitve mest.
Število mest je omejeno.

Pogoji za prijavo:

• Plačana mora biti članarina PD za leto 2024 (9€/otroka)
  • Plačan vsaj prvi obrok (do tabora morajo biti plačani vsi obroki)
  • V celoti izpolnjena prijavnica

• Oprema
Vsak udeleženec potrebuje primerno gorniško obutev in obleko. Seznam celotne opreme boste prejeli ob prijavi oziroma skupaj z vabilom na sestanek. Mobilni telefoni in tablični računalniki v taboru niso dovoljeni. Vedno bo dosegljiv vodnik za nujne klice. Poleg tega bomo udeležencem omogočili klic domov, če bo potrebno.

Več informacij dobite na urska.modrijan@gmail.com ali na mob. št. 031 649 610 (Urška Modrijan, vodja tabora).

Lep planinski pozdrav!

Vodstvo tabora