Brezplačni izlet za člane društva - PRESTAVLJEN NA SOBOTO 14 JANUAR

nedelja, 15 Januar, 2023

Ker je čas obdarovanj, ste ob tej priliki vabljeni na brezplačni pohod oz. izlet, ki je namenjen članom društva in bo potekal v nedeljo, 15. januarja 2023.

Predvidene bo cca 4 ure hoje po lahkih poteh oziroma odvisno od vremenskih razmer. Organiziran bo avtobusni prevoz z odhodom izpred zavarovalnice Triglav ob 8. uri.

Seveda bodo postanki tudi na ostalih lokacijah. Prijave zbiramo v tajništvu društva na tel. 05 30 23 030 v času urdanih ur (torek in četrtek od 15. do 18. ure) ali na društven e-mail. Kaj več pa na informativnem sestanku, ki bo v četrtek, 12. januarja ob 18.00 uri na sedežu društva.

Izlet vodita: Maja Kajzer in Darko Božič

Vljudno vabljeni !