Brezplačni pohod za člane društva (21. 1. 2024)

nedelja, 21 Januar, 2024

Vabljeni na drugi brezplačni pohod za člane PD Nova GoricaDobimo se v nedeljo, 21. januarja ob 9. uri na parkirišču nasproti marketa v Braniku. Pot nadaljujemo mimo zaselka Pedrovo proti Železnim vratom do Sv. Katarine nad Škrbino (517m). Steza nas dalje vodi do vrha Trstelja (643m), ter do Stjenkove koče, kjer nas čaka topel obrok. Tudi druženje ob lepem dnevu ne bo odveč.

Povratek bo po markirani poti do Dornberka. Za voznike osebnih vozil bo organiziran povratni prevoz do Branika.
Informativne prijave sprejemamo na sedežu društva do četrtka, 18. januarja, ko bo ob 18. uri neobvezni sestanek z udeleženci.
Izlet je brezplačen za člane PD Nova Gorica, ki imajo do izleta poravnano članarino ali pridruženo članstvo za leto 2024. Za ostale je prispevek 10 eur.

V primeru napovedi slabega vremena bo le ta prestavljen v mesec februar.

Vodita Darko Božič in Maja Kajzer.

Več informacij na gsm 051 814 912 (Darko).

Sv. Katarina nad Škrbino                              Pedrovo