FERRATA B.BIONDI IN FERRATA NOS

sobota, 19 Oktober, 2019

Planinsko društvo Nova Gorica, vabi  v soboto, 19. oktobra  na planinsko turo na ferrato B. Biondi in ferrato Nos. Izhodišče in sestop je vas Jezero (San Lorenzo), v bližini doline Glinščice. Tura je kondicijsko in tehnično zelo zahtevna. Obvezna primerna planinska oprema letnemu času in vremenu ter čelada, plezalni pas in samovarovalni komplet. Hrana in pijača iz nahrbtnika. Prijave zbirajo na sedežu društva do četrtka, 17. oktobra, ko bo ob 18. uri na sedežu društva sestanek z udeleženci. Vodili bodo Jure G., Igor K., Jože S. in Tomaž B. V primeru slabega vremena bo tura prenesena na drug datum.