Sporočamo, da bo Stjenkova koča na Trstelju ZAPRTA od četrtka, 25.6.
Društvo
Kogel in Skuta
Čeprav so bile prvotne želje drugačne, sem se s Petrom (skupaj sva bila v Pakistanu) v soboto odpravil v Kogel. Plezala sva Amonit. Grelo nas je prijetno sonce, čeprav nas je proti vrh zajela megla. Ker sva se za nedeljo dogovorila, da bova plezala v Skuti, sva pustila opremo pod steno. Ko sva zvečer prišla k avtu sem ugotovil, da je ključ od avta ostal pod steno. Imela sva srečo, ker sva takoj dobila prevoz nazaj v Ljubljano. Naslednji dan sva ponovila vajo in spet zarinila proti Koglu, vendar sva tokrat odšla dlje do pod Skute. Tam sva plezala Cvetje v jeseni, ki jo je navrtal Klemen Mali. Smer ima zanimive žlamborje oziroma radiatorje in skalo podobno kot v Paklenici. Najtežji raztežaj pa je bil za naju pretežek. Ne vem, če sploh ima prosto ponovitev. V nedeljo je bilo vreme še lepše, pa tudi več plezalcev sva videla v sosednjih smereh.
Jernej
Novice
Uskladili smo redke proste dneve vodnika agencije RR Tours ( ki nam je podal roko za logistiko...
Mladinski odsek je se v soboto 11.4. podal na gorenjski Galetovec.
Pohoda na Kum smo se letoma nazaj občasno udeležili na tradicionalnem zimskem, januarskem.
Za komentiranje morate biti prijavljeni. Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike PDNG.Prosimo, da se pri komentiranju držite teme, ne uporabljate sovražnega govora in upoštevate pravila.
Še nimate uporabniškega računa? Registrirajte se!