Mladinski odsek

Izlet MO na Črno prst 1844 m

sobota, 31 Avgust, 2024

PLANINSKO DRUŠTVO NOVA GORICA – MLADINSKI ODSEK

VABI na izlet na ČRNO PRST (1844m)

KDAJ:  v soboto, 31. 8. 2024

PRISPEVEK: 5€.Prispevek poravnate na dan izletu.

ZA KOGA:  Za študente in dijake, ter osnovnošolce z končanim 9. razredom.

OPREMA:  Udobni pohodni čevlji, nahrbtnik, v katerega bomo spravili toplo jopico, vetrovko, rezervno majico, (kapo in rokavice), pijačo (voda, ne preveč sladek sok ali čaj), hrano (hrano lahko kupite tudi v planinski koči) . Oblecite se primerno vremenski napovedi. Primerne so tudi pohodne palice.

PRIJAVE:  Prijave zbiramo do četrtka, 29. 8. 2024 oz. zapolnitve mest. Za dodatne informacije me lahko kličete na        041 953 542 (Tomaž) ali pišete na skok.tomaz3@gmail.com. Pridržujemo si pravico do odpovedi in spremembe izleta glede na vremenske razmere. Prijavite se preko spletnega obrazca:

ČLANSTVO V PD: Članstvo v (kateremkoli) planinskem društvu je OBVEZNO.Članarino za leto 2024 lahko poravnate na sedežu društva PD Nova Gorica (Bazoviška ul. 4 – pod stadionom) v času uradnih ur (tor in čet, 15h-18h) ali v trgovini Iglu v Solkanu. Zaradi nečlanstva si pridružujemo pravico zavrnitve prijave. Članarina za srednješolce in študente do vključno 26. leta starosti znaša 21€.

DODATNE INFORMACIJE:  Črna prst se nahaja v Tolminsko-Bohinjskih gorah med Bohinjsko Bistrico in Podbrdom. Na izlet se bomo odpeljali z vlakom iz Nove Gorice. Pot bomo začeli v Bohinjski Bistrici in se mimo Orožnove koče povzpeli na Črno prst, kjer stoji planinska koča. Nato se bomo spustili v Podbrdo, kjer se bomo z vlakom podali nazaj proti Novi Gorici. Natančnejše informacije (predvsem glede časovnic) prejmete po prijavi. Predvidoma 1 teden pred izletom.

prijavnica_crna_prst.pdf (209.89 KB)