Mladinski odsek

Izlet MO na Kokoško (674m)

sobota, 18 Maj, 2013
Lokacija:
Kokoška

Mladinski odsek društva vabi v soboto, 18. 05. 2013 na izlet na Kokoško (674m). Izlet je namenjen otrokom od 1. do 9. razreda OŠ. Z avtobusom se bomo odpeljali do nekdanjega mejnega prehoda Lipica, od tam pa bomo nadaljevali peš po nekoliko strmejši, a zato ne predolgi poti do vrha Kokoške. Po malici, počitku in kakšni družabni igrici se bomo po krožni poti vrnili v vas Lokev, kjer si bomo ogledali muzejsko Fabianovo trgovino. V njej so ohranjeni številni predmeti, ki so jih prodajali v trgovini z mešanim blagom v času naših babic in dedkov.

Več informacij:

ODHOD: ob 7.15 AP Šempas, 7.30 AP Nova Gorica

PRIHOD:predvidoma ob 14.45 na AP Šempas, 15.00 AP Nova Gorica

PRISPEVEK: 8€ za člane, 10€ za nečlane.V primeru, da se izleta udeležijo otroci iz iste družine, plača prvi otrok celotni znesek, vsak naslednji otrok pa je deležen 2€ popusta.

OPREMA: planinska oprema (planinski čevlji, nahrbtnik, topla oblačila, vetrovka, rezervna majica, kapa in rokavice). Ne pozabite tudi na Dnevnik mladega planinca. Hrana in pijača (ne preveč sladek sok ali čaj) iz nahrbtnika.

PRIJAVE: prijave zbiramo do torka, 14. 05. 2013. Prijava in plačan izlet sta zagotovilo za prosto mesto na avtobusu. Prosimo, če mentorji poberete prijave in denar ter sporočite število udeležencev na telefon 031 384 284 (Neža) ali na e-mail: nezamahorcic@gmail.com. Za vse informacije lahko pokličete na navedeno številko. V primeru, da se izleta ne udeležite, vam denar vrnemo le v primeru opravičene odsotnosti. V šolah brez mentorjev se javite direktno Neži.

Lepo vabljeni!