Mladinski odsek

sobota, 23 Marec, 2013
Lokacija:
Kovk

Mladinski odsek vas vabi v soboto, 23. 03. 2013 na izlet na Kovk. Z avtobusom se bomo odpeljali do Ajdovščine, od tam pa se bomo peš odpravili po poti proti Podrti gori od tam pa na Kovk. S Kovka se bomo spustili po lepi grebenski poti do Cola, kjer nas bo čakal avtobus. Hoje bo za 3-4ure. Na vrhu si bomo ob lepem razgledu in vremenu privoščili daljši počitek. »Kovk je razgleden vrh, ki se nahaja zahodno od Cola, na razpotegnjenem grebenu, ki se strmo dviga nad Vipavsko dolino. Z vrha na katerem stoji križ se nam odpre lep razgled proti Nanosu, delu Vipavske doline, Čavnu in Golakom.« (hribi.net)

Več informacij:

ODHOD: ob 7.30 iz avtobusne postaje Nova Gorica, ob 7.45 iz AP Šempas

PRIHOD: predvidoma ob 15.00 na AP Šempas, ob 15.15 na AP Nova Gorica

PRISPEVEK: 10€ za člane, 13€ za nečlane*. V primeru, da se izleta udeležijo otroci iz iste družine, plača prvi otrok celotni znesek, vsak naslednji otrok pa je deležen 2€ popusta.

* Na izletu bo možno poravnati članarino za leto 2013. S seboj prinesite 6 € za članarino in Dnevnik mladega planinca (za nalepkico); kdor nima planinskega dnevnika, ga bo prejel na izletu. Prosimo, da mentorji sporočite vsaj približno število otrok, ki bi poravnali članarino, da zagotovimo zadostno število nalepkic in dnevnikov.

ZA KOGA: za osnovnošolce od 3. do 9. Razreda

OPREMA: planinska oprema (planinski čevlji, nahrbtnik, topla oblačila, vetrovka oziroma bunda, kapa in rokavice), rezervna oblačila in čevlji v vrečki, ki jo bomo pustili na avtobusu. Ne pozabite tudi na Dnevnik mladega planinca. Hrana in pijača iz nahrbtnika.

PRIJAVE: prijave zbiramo do srede, 20. 03. 2013. Prijava in plačan izlet sta zagotovilo za prosto mesto na avtobusu. Prosimo, če mentorji poberete prijave in denar ter sporočite število udeležencev na telefon 064 105 494 (Kristjan) ali na e-mail: kristjan.basa@gmail.com. V primeru, da se izleta ne udeležite, vam denar vrnemo le v primeru opravičene odsotnosti