Mladinski odsek

nedelja, 13 Oktober, 2013
Lokacija:
Krn

Mladinski odsek društva vabi izkušenejše mlade planince v nedeljo, 13. 10. 2013 na Krn. Z avtobusom se bomo odpeljali do vasi Krn. Pri parkirišču se bomo odcepili proti planini Leskovca in nato nadaljevali pot mimo jezera v Lužnici, pod Peski in čez Prag do vrha Krna. Po krajšem postanku in ogledu okoliških vrhov se  bomo spustili do Gomiščkovega zavetišča in nato naprej po »plošči« proti dolini, čez planino Kuhinja do našega izhodišča, kjer nas bo čakal avtobus. Izlet je srednje zahteven in je primeren za izkušene mlade planince. V primeru dežja izlet odpade. Lepo vabljeni, da se skupaj povzpemo na goro, ki ponosno krasi tudi društven grb.

Več informacij:

ODHOD: v nedeljo, 13. 10. 2013 ob 7.00 iz AP Nova Gorica

PRIHOD: predvidoma ob 18.00 na AP Nova Gorica

PRISPEVEK: 10 € za člane, 12 € za nečlane. V primeru, da se izleta udeležijo otroci iz iste družine, plača prvi otrok celotni znesek, vsak naslednji otrok pa je deležen 2 € popusta.

ZA KOGA: za osnovnošolce od 6. do 9. razreda in srednješolce

OPREMA: planinska oprema (planinski čevlji, nahrbtnik, topla oblačila, vetrovka, rezervna majica, kapa in rokavice, svetilka). Ne pozabite tudi na Dnevnik mladega planinca. Hrana in pijača (ne preveč sladek sok ali čaj) iz nahrbtnika.

PRIJAVE: prijave zbiramo do četrtka, 10. 10. 2013 na telefon 031 649 610 (Urška) ali na e-mail: urska.modrijan@gmail.com. Za vse informacije lahko pokličete na navedeno številko. Udeleženci lahko denar prinesejo na dan izleta. Število mest je omejeno.