Mladinski odsek

sobota, 17 Maj, 2014
Lokacija:
Sveti Duh in Strlice nad Podkrajem

Mladinski odsek društva vabi v soboto, 17. maja na izlet na Sveti Duh (1221m) in Strlice nad Podkrajem.Izlet je primeren za za osnovnošolce od 2. do 9. razreda. Z avtobusom se bomo odpeljali do Podkraja od koder se bomo povzpeli do bližnjega vrha Svetega Duha. Po počitku se bomo od tam podali še do Strlic, kjer bomo lahko občudovali cvetoč travnik narcis. Po krajšem postanku se bomo
spustili nazaj v Podkraj.

Več informacij:

ODHOD: 17. 05. 2014 ob 7.30 z AP Nova Gorica, ob 7.45 z AP Šempas

PRIHOD: predvidoma ob 15. uri na AP Šempas, ob 15.15 na AP Nova Gorica

PRISPEVEK: 8 € za člane, 10 € za nečlane. V primeru, da se izleta udeležijo otroci iz iste družine, plača prvi otrok celotni znesek, vsak naslednji otrok pa ima 2€ popusta.

OPREMA: planinska oprema (planinski čevlji, nahrbtnik, topla oblačila, vetrovka, rezervna majica, kapa in rokavice, svetilka, zaščita za sonce, dež). Hrana in pijača (ne preveč sladek sok ali čaj) iz nahrbtnika. Ne pozabite tudi na Dnevnik mladega planinca.

PRIJAVE: Prijave zbiramo do torka, 13. 05. 2014. Prijava in plačan izlet sta zagotovilo za prosto mesto na avtobusu. Število mest je omejeno. Prosimo, če mentorji poberete prijave in denar ter sporočite število udeležencev na telefon 031 617 967 (Aljaž) ali aljaz.birsa@gmail.com. Za vse informacije lahko pokličete na navedeno številko. V primeru, da se izleta ne udeležite, vam denar vrnemo le v primeru opravičene odsotnosti.

LEPO VABLJENI!