Mala Ponca

sobota, 9 Junij, 2018
Lokacija:
Mala Ponca

Planinsko društvo Nova Gorica vabi v soboto, 9.junija na pohod na Malo Ponco.

Izhodišče na 924m, višinska razlika 920m. Hoje cca 7 ur. Možno je prečenje krajših snežišč. Potrebna dobra obutev in pohodne palice. Hrana iz nahrbtnika. Predviden je prevoz z vlakom iz Nove Gorice do Jesenic in nato z avtobusom do Rateč. Pot bo potekala od Spodnjega Belopeškega jezera proti koči Zacchi in nato vzpon na Vratca. Spust čez Ovčjo stran v dolino Tamar in proti skakalnicam v Planici. Sledi prevoz do Jesenic in z vlakom povratek v Novo Gorico.

Informativni sestanek bo v TOREK, 5.junija ob 18.30 na sedežu društva. Vodil bo Simon Gorjup.