Na tokratnem junijskem planinskem izletu po savinjskih Alpah smo se smukali po celotnem področju...
Mladinski odsek
Izlet MO na Snežnik
Mladinski odsek Planinskega društva Nova Gorica je v soboto, 16. 11. 2024 organiziral izlet na Snežnik (1796m). Pohod smo organizirali za osnovnošolce od 2. do 9. razreda. Izleta se je udeležilo 23 otrok, 6 vodniki in 6 mentoric. Ob 7.30 smo se iz Nove Gorice z avtobusom najprej zapeljali do Šempasa, nato pa krenili proti Sviščakom. Od tam smo se podali do vrha Snežnika. Pot nas je večino časa vodila skozi gozd. V senčnih delih nas je pričakal tudi sneg. Na vrhu smo si ožigosali dnevnike mladega planinca ter si privoščili daljši počitek. Po postanku smo se še slikali in se odpravili v dolino. Na turi smo imeli zelo lepo vreme, še lepši pa je bil razgled na Hrvaško morje in okoliške hribe.
Nekaj fotografij pa tukaj.
Dodajte svoj komentar
Novice
Sporočamo, da bo Stjenkova koča na Trstelju ZAPRTA od četrtka, 25.6.
Uskladili smo redke proste dneve vodnika agencije RR Tours ( ki nam je podal roko za logistiko...
Mladinski odsek je se v soboto 11.4. podal na gorenjski Galetovec.

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike PDNG.Prosimo, da se pri komentiranju držite teme, ne uporabljate sovražnega govora in upoštevate pravila.
Še nimate uporabniškega računa? Registrirajte se!