Planinski izlet na ferate nad Gardskim jezerom

petek, 23 Junij, 2023
Lokacija:
Gardsko jezero

Vodniško izletniški odsek društva vabi od 23. 6. do 25. 6. 2023 na planinski izlet na ferate nad Gardskim jezerom. Okolica Gardskega jezera ponuja vrsto ferat – zavarovanih plezalnih poti, različnih zahtevnosti. Katere ferate bomo obiskali, se bomo odločali sproti glede na vremenske in druge pogoje ter pripravljenost udeležencev.

Bivali bomo v 4 posteljnih bungalovih ob bližnjem jezeru Lago di Ledro. Za prehrano in prevoz poskrbijo udeleženci sami oziroma v medsebojnem dogovoru.

Od udeležencev se pričakuje primerna izkušenost za gibanje na zavarovanih plezalnih poteh in ustrezna oprema za tovrstno dejavnost v gorah (samovarovalni komplet, plezalni pas, čelada).

Prijave zbiramo do zapolnitve mest oziroma do 18. 5. 2023 z vplačilom akontacije na sedežu društva v času uradnih ur v višini 100€, celoten prispevek pa znaša 160.- € na udeleženca. Akontacijo lahko izvedete tudi s plačilom na društveni TRR: SI 56 0400 1004 6570 756 pri Nova kreditna banka Maribor d.d., Ulica Vita Kraigherja 4, 2000 Maribor. Pod namen: ime in primek udeleženca Gardsko jezero

Vodniki: Stanislav Jablanšček, Tomaž Barbič in Igor Kleč

Za morebitne informacije pokličite vodnika Tomaža Barbiča (040 834 041).

LEPO VABLJENI!

18 Marec, 2024 - 19:08