Pohod po Rupnikovi liniji - ODPOVEDAN in PRESTAVLJEN

sobota, 9 April, 2022

Sporočamo, da je pohod ODPOVEDAN in PRESTAVLJEN zaradi slabe vremenske napovedi. Hvala za razumevanje.

Vodniško izletniški odsek Planinskega društva Nova Gorica vas vabi na pohod po Rupnikovi liniji z ogledom utrdb na Žirovskem vrhu. Pohod bo v soboto, 9. aprila 2022. Odhod bo ob 6.30 izpred zavarovalnice. Hoja traja od 6 do 7 ur. Hrana in pijača iz nahrbtnika. Obvezna svetilka za ogled rovov. Več informacij na sestanku v četrtek, 7. 4. 2022 ob 18. uri na sedežu društva. Prevoz z mini busom (omejeno število). Prijave zbiramo na sedežu društva v času uradnih ur. Izlet bo vodila Nada Pisk. Lepo vabljeni!

18 Marec, 2024 - 19:08