Pohod spomina na Krnska jezera

sobota, 11 November, 2017
Lokacija:
Pohod spomina na Krnska jezera

V soboto, 11. novembra vabimo na  Krnska jezera na 18.tradicionalni pohod v počastitev padlih in urlih vojakov ter konca 1.svtovne vojne. Proslava bo na obali Krnskega jezera ob 13.uri, ob 14.30 svečanost pri Madžarskem križu. Slavnostna govornica bo ministrica za
obrambo Andreja Katič. Za Planinsko društvo bosta udeležence spremljala vodnika Toni Gleščič in Jure Gregorčič. Prijave za organiziran prevoz zbirajo na sedežu društva do četrtka, 9.novembra. Oprema glede na vremenske razmere. Akontacija 10€.

16 April, 2024 - 12:00
15 April, 2024 - 08:58