Poti na otoku Krku

sobota, 28 April, 2018
Lokacija:
Poti na otoku Krku

Planinsko društvo Nova Gorica organizira v soboto, 28. in nedeljo, 29. aprila planinski izlet na otok Krk. Pohodi bodo potekali iz Treskavca , preko Veli vrha, Brestovice do najvišjega vrha Obzova in nadaljevanje do Velikega Hlama. Spust mimo Batomalja v Baško. Drugi dan bo pohod na južno vzhodnem delu otoka iz Baške v Malo Luko, povratek skozi Golobinac. Podroben program bo na sedežu društva in spletni strani.

Zaradi organizacije celotnega pohoda bo sestanek z udeleženci v četrtek, 5. aprila ob 18.uri. Vodila bosta Toni Gleščič in Lidija Vončina 041 570 526.