Mladinski odsek

sobota, 15 Junij, 2013
Lokacija:
Kamniška Bistrica

Mladinski odsek društva organizira v soboto, 15. 06. 2013 zaključni izlet za otroke in starše v Kamniško bistrico. Z avtobusom se bomo odpeljali do spodnje postaje gondole na Veliko planino. Nato bomo peš nadaljevali po Koželjevi poti do koče v Kamniški Bistrici, kjer bo potekal Dan slovenskih planinskih doživetji ob Dnevu slovenskih planincev 2013 in ob 120-letnici ustanovitve Slovenskega planinskega društva. Gorski reševalci bodo prikazali reševanje padalca z drevesa. Čas hoje 1h 30. Gre za lahek pohod. O dogajanju si lahko več preberete na spletni strani PZS.

Več informacij:

KDAJ: v soboto, 15. 06. 2013

ODHOD: ob 7.15 iz AP Nova Gorica, ob 7.40 iz AP Šempas

PRIHOD: predvidoma ob 17.45 na AP Šempas, ob 18.00 na AP Nova Gorica

PRISPEVEK: za člane 8€, za nečlane 10€. V primeru, da se izleta udeležijo otroci iz iste družine, plača prvi otrok celotni znesek, vsak naslednji otrok pa je deležen 2€ popusta.

ZA KOGA: za osnovnošolce od 1. do 9. razreda in starše.

OPREMA: planinski čevlji, nahrbtnik, v katerega bomo spravili toplo jopico, vetrovko, rezervno majico, kapo in rokavice, zaščito za sonce, pijačo (ne preveč sladek sok ali čaj), hrano, dnevnik mladega planinca in vrečko za smeti (smeti vedno odnesemo v dolino).

PRIJAVE: Prijave zbiramo do torka, 11. 06. 2013. Prijava in plačan izlet sta zagotovilo za prosto mesto na avtobusu. Število mest je omejeno. Prosimo, če mentorji poberete prijave in denar ter sporočite število udeležencev na telefon 051 310 963 (Matej) ali matej.mavric@gmail.com. Za vse informacije lahko pokličete na navedeno številko. V primeru, da se izleta ne udeležite, vam denar vrnemo le v primeru opravičene odsotnosti.