Mladinski odsek

sobota, 17 Februar, 2018
Lokacija:
Uskovnica

Planisko društvo Nova Gorica  Mladinski odsek vabi na zimovanje na USKOVNICO (1154 m).

KDAJ: Od sobote, 17. 2. do ponedeljka, 19. 2. 2018.

ODHOD: sobota, 7:35 iz ŽP Nova Gorica. Prosim, pridite 15 minut pred odhodom vlaka.

PRIHOD: ponedeljek, 18:30 na ŽP Nova Gorica

PRISPEVEK: 70 EUR na osebo. V primeru, da se izleta udeležijo otroci iz iste družine, plača prvi otrok celotni znesek, vsak naslednji otrok pa je deležen 5 EUR popusta. V koči bomo nastanjeni na osnovi polnega penziona. Pričnemo z večerjo v soboto in končamo s kosilom v ponedeljek.

ZA KOGA: Za osnovnošolce od 7. do 9. razreda in srednješolce, ki so člani planinskega društva. Članarino lahko vplačate na sedežu društva v času uradnih ur (glej spodaj) ali v trgovini Iglu Šport v Solkanu.

OPREMA: Točen seznam opreme bodo prijavljeni naknadno dobili po e-pošti.

POZOR: Vso opremo bomo do koče (2-3 ure) nosili v nahrbtniku, upoštevajte to pri pripravi nahrbtnika!

PRIJAVE: Prijave zbiramo do torka, 13. 2. 2018 oz. do zasedbe prostih mest na sedežu planinskega društva NG v času uradnih ur. S plačilom prispevka si rezervirate mesto. V primeru, da se izleta ne udeležite, vam prispevek vrnemo le v primeru opravičene odsotnosti (zdravniškega potrdila) oz. si pridržujemo pravico do obračuna delnega stroška izleta. Pridržujemo si tudi pravico do odpovedi in spremembe izleta glede na vremenske razmere.

DODATNE INFORMACIJE:

Izvedli bomo 3-dnevni zimski tabor s poudarkom na zimski tehniki. Osvojili/obnovili bomo znanje hoje po snegu, uporabo derez in cepina, izdelali preizkus trdnosti snežne odeje, se spoznali z uporabo lavinskega trojčka in opravili eno daljšo turo. V večernem času pa se bomo predvsem družili. Za vse dodatne informacije lahko pokličete Urško Modrijan na 031 649 610 ali pišete na urska.modrijan@gmail.com.

LEPO VABLJENI!

18 Marec, 2024 - 19:08