Ostali odseki

Poročilo o delu v letu 2017

Propagandni odsek je tudi v letu 2017 deloval s pomočjo posameznih članov drugih odsekov in tajništva društva, ne pa kot samostojni odsek.

Za urejanje spletne strani, objavljanje elektronskih novic, splošnih novic o društvu, naročanje edicij za prodajo v naših kočah in upravi ter podpora pri pripravi predavanj v zimskem času je skrbelo tajništvo društva. Prav tako je bila v poletnih mesecih popravljena in ponatisnjena brošura o planinskih postojankah v več jezikih, v decembru pa brošura o aktivnostih – Kdaj kam za leto 2017.

V zimskem obdobju so bila pripravljena štiri predavanja:

- Karlo Bizjak – Od Nordkappa do Petersburga preko Baltiških držav

- Darja Kolavčič – Provinca Xinjiang (Sinkiang) SZ Kitajska

- Alenka in Miran Marc – Vrhovi Albanije in Črne gore

- Karlo Bizjak – Med gostoljubnimi ljudmi: s kolesom po Centralni Aziji: Uzbekistan, Tadžikistan, Kirgizistan