Ostali odseki

Nekatere delovne akcije v sezoni 2012

Med sezono se je opravilo kar nekaj delovnih prostovoljnih akcij, pri kateri so sodelovali markacisti in nekateri člani našega društva. V maju in zaradi slabega vremena še v juliju so člani urejali in poravljali pot do koče pri Krnskih jezerih. Istočasno so postavili tudi nekaj novi planinskih tabel na planinski poti. Pridno pa je bilo tudi osebje po kočah  in naši člani, ki so poskrbeli, da je bilo opravljeno veliko stvari v vezi s postojankami: spravilo drv, barvanje oken pri Krnskih jezerih, beljenje, izdelava novih stolov in miz, ipd.

Nekaj utrinkov iz akciij si lahko ogledate v galeriji.

16 April, 2024 - 12:00
15 April, 2024 - 08:58