Društvo

Visoki jubilej našega praporščaka Antona Furlana

Konec aprila je v deveto desetletje stopil naš dolgoletni aktivni član in prostovoljec Anton Furlan iz Šempetra pri Gorici. Nepogrešljiv pri gradnji Planinskega doma pri Krnskih jezerih, pri označevanju in vzdrževanju planinskih poti, prisoten kot društveni praporščak na vseh proslavah, slavjih in tudi žalnih dogodkih, skratka soustvarjalec in sopotnik društvenih dogajanj, uspehov in neuspehov v zadnjih 40 letih. V družbi planinskih prijateljev se je rad spominjal veselih in tudi dramatičnih dogodkov iz planinskega delovanja, zlasti iz gradnje doma pri Krnskih jezerih. Sicer se počuti dobro in še vedno rad opravlja častno funkcijo društvenega praporščaka. Markacijsko funkcijo pa je prepustil mlajšim. Toniju iskreno voščimo ob tem visokem jubileju in mu želimo zdravja in vitalnosti.

Predsednica Slava Katerina Murovec

16 April, 2024 - 12:00