Alpinistični odsek

Predavanje: Odprava Severna Amerika 2019

Alpinistični odsek društva in člani letošnje odprave odseka vabijo, da pridete prisluhniti zgodbam iz granitnih sten Severne Amerike. V slabem mesecu so plezali v petih različnih področjih in v dveh različnih državah. Za ogrevanje so se preizkušali v Indexu v ZDA ter v Squamishu v Kanadi, glavne plezalne vzpone pa so opravili v gorskem granitnem paradižu Bugaboo Provincial Park v Kanadi. V četrtek, 28. 11. 2019 ob 19:30 vam bodo v pivnici Reservoir Dogs v Kromberku (Industrijska cesta 1H, 5000 Nova Gorica) izdali, zakaj je bil moto odprave ˝Bolj boli, bolj drži!˝ in še marsikatero zanimivo skrivnost. Lepo vabljeni!

Priponke:

18 Marec, 2024 - 19:08