Ostali odseki

Sobotno urejanje okolice Doma dr. Klementa Juga v Lepeni 23. 5. 2020

V soboto, 23. 5. 2020 se je 5 markacistov in 2 člana gospodarskega oseka društva odpeljalo proti Lepeni. Po ogledu okolice doma so pridno pričeli z delom. Del ekipe je dokončal obnovo lesene ograje okoli doma. Poskrbeli pa so tudi za urejanje okolice in košnje, saj je bila trava že zelo visoka. Nekaj utrinkov z akcije si lahko ogledate tukaj.

So pa bili markacisti v zadnjih mesecih zelo aktivni v svojih občinah. Urejali so poti na področju Vitovske krožne poti, pa na področju Trstelja in Črnih hribov. Posamezni člani so poskrbeli tudi za Poldanovec. Prihajajoči vikend pa imajo v planu urejati pot na področju Sabotina.

16 April, 2024 - 12:00
15 April, 2024 - 08:58